Radca prawny Adam Dutkowski.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, który ukończył w 1998 roku. W tym samym roku został wpisany na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Po ukończeniu aplikacji został wpisany na listę radców prawnych w OIRP w Olsztynie pod numerem OL-970.
Mecenas Adam Dutkowski specjalizuje się w: prawie gospodarczym, w szczególności w zagadnieniach postępowania upadłościowego oraz szeroko pojętej obsłudze firm, prawie budowlanym, prawie umów, prawie spółek cywilnych i handlowych, windykacji należności, procesach odszkodowawczych.
Ponadto w bierze aktywny udział w życiu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, piastując funkcje członka Komisji Rewizyjnej OIRP w Olsztynie w okresie 2004-2007 i od 2007 roku - sędziego Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego OIRP w Olsztynie.

Radca prawny Jarosław Jaworski.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, który ukończył w 1999 roku. W tym samym roku został wpisany na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie. Po ukończeniu aplikacji został wpisany na listę radców prawnych w OIRP w Olsztynie pod numerem OL-1017.
Mecenas Jarosław Jaworski specjalizuje się w: prawie gospodarczym, w szczególności w szeroko pojętej obsłudze firm, prawie nieruchomości, prawie sportowym, prawie spółek cywilnych i handlowych, postępowaniach przed Krajowym Rejestrem Sądowym, prawie pracy, procesach odszkodowawczych.
Ponadto bierze aktywny udział w życiu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie, piastując od 2007 roku funkcję sędziego Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego OIRP w Olsztynie.
Jednocześnie radca prawny Jarosław Jaworski jest asystentem w Zakładzie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a także był wykładowcą w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie.

 

Dutkowski i Jaworski Kancelaria Radców Prawnych, 10-402 Olsztyn, ul. Partyzantów 65/2, tel. (0-89) 527 06 03Radca Prawny Olsztyn - Projekt Artneo.pl Wykonanie stronyinternetowe.olsztyn.pl